0

اخبار روز / اخبار ورزشی

تلاش ستاره‌های بارسا برای انتقال هافبک بایرن + ترکیب اصلی فرانسه و ایتالیا اعلام شد – نام تجاری طراحی سایت

خرداد ۲۶, ۱۳۹۷ در ۹:۴۰ ب.ظ توسط

ورزش سه: تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ ممکن است در تابستان امسال دوباره راهی بارسلونا شود.

 تیاگو در سال ۲۰۱۳ و با اصرار پپ گواردیولا که او را راهی تیم اول بارسلونا کرده بود از نوکمپ راهی آلیانس آره نا شد اما به نظر می رسد دوران حضور او در مونیخ به پایان رسیده و احتمالا در تابستان امسال از این تیم جدا خواهد شد

طبق ادعای اسپورت، تیاگو در برنامه های نیکو کواچ سرمربی جدید بایرن مونیخ جایی ندارد و ستاره های کلیدی ترکیب بارسلونا علاقمندند او دوباره راهی این تیم شود و خواهان انتقال او به نوکمپ هستند.

به نظر می رسد ستاره های بلوگرانا از جوزپ بارتومئو رئیس باشگاه خواسته اند زمینه این انتقال را فراهم کنند زیرا تیاگو بعد از ۵ فصل حضور در لیگی مانند بوندسلیگا در جنبه های مختلف نسبت به گذشته پیشرفت کرده است و خصوصا از منظر دفاعی، می تواند نمایشی بهتر از گذشته ارائه دهد و به درد ترکیب بارسلونا می خورد.

ورزش سه: تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ ممکن است در تابستان امسال دوباره راهی بارسلونا شود.

تیاگو در دوران حضور در بارسا بیشتر نیمکت نشین ژاوی بود اما حالا در صورت انجام این انتقال می تواند در ترکیب اصلی به میدان برود.

تلاش ستاره‌های بارسا برای انتقال هافبک بایرن

 تیاگو در سال ۲۰۱۳ و با اصرار پپ گواردیولا که او را راهی تیم اول بارسلونا کرده بود از نوکمپ راهی آلیانس آره نا شد اما به نظر می رسد دوران حضور او در مونیخ به پایان رسیده و احتمالا در تابستان امسال از این تیم جدا خواهد شد.

——————-

ورزش سه: تیم های ملی فرانسه و ایتالیا امشب در دیداری دوستانه در نیس به مصاف هم می روند.

 فرانسه برای حضور در رقابت های جام جهانی آماده می شود اما ایتالیایی ها که نتوانستند به جام جهانی صعود کنند، به دنبال حضوری مقتدر در رقابت های سال آینده لیگ ملت های اروپا هستند

ایتالیا: سیریگو، دی شیلیو، بونوچی، کالدارا، دی آمبروسیو، جورجینیو، ماندروگورا، پلگرینی، کیه‌زا، براردی، بالوتلی

 فرانسه برای حضور در رقابت های جام جهانی آماده می شود اما ایتالیایی ها که نتوانستند به جام جهانی صعود کنند، به دنبال حضوری مقتدر در رقابت های سال آینده لیگ ملت های اروپا هستند.

ترکیب اصلی فرانسه و ایتالیا اعلام شد

ورزش سه: تیم های ملی فرانسه و ایتالیا امشب در دیداری دوستانه در نیس به مصاف هم می روند.

فرانسه: لوریس، هرناندز، پاوار، اومتیتی، رامی، کانته، پوگبا، تولیسو، گریزمان، دمبله، امباپه

پاسخ دهید